O firmie

MEDINET istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Założycielami firmy są osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej połączonej z medycyną. Działalność firmy od momentu powstania opiera się na tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspomagających pracę i zarządzanie jednostkami Ochrony Zdrowia.

Od 2014 roku MEDINETnależy do GRUPY KAPITAŁOWEJ SIMPLE, która jest właścicielem 52,4% udziałów Spółki.

Podstawowym założeniem firmy MEDINET jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji jednostek Ochrony Zdrowia w dobie gwałtownie rosnących wymagań co do jakości usług i szybkości przetwarzania informacji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w administrowaniu platformami UNIX oraz WINDOWS ™, zarządzaniu dużymi sieciami komputerowymi oraz wdrażaniu systemów informatycznych.

Posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów zdolnych do wprowadzenia najbardziej skomplikowanych i nowatorskich rozwiązań. Cechuje nas ambicja oraz duże zaangażowanie. Naszym atutem jest duża elastyczność. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a nasze rozwiązania staramy się idealnie dopasować do jego potrzeb.