Doradztwo w Zakresie Infrastruktury Informatycznej

W zakresie budowy infrastruktury informatycznej kierujemy się następującymi zasadami:

 • ochrony inwestycji
  zachowania dotychczasowych inwestycji w strukturę IT, o ile tylko jest to opłacalne w założonym horyzoncie czasowym,
   
 • skalowalności
  proponowane rozwiązanie musi być zoptymalizowane kosztowo w zależności od krótko i długoterminowych planów rozwoju,
   
 • opłacalności
  proponowane rozwiązanie nie musi być najtańsze przy inwestycji jednorazowej. Musi być najtańsze w określonym przedziale czasowym (rok, dwa lata i więcej) z uwzględnieniem wydatków na administrację, serwis, bezawaryjność oraz szybkość i koszt skalowania; optymalne rozwiązanie zależy od istniejącej już topologii struktury IT przedsiębiorstwa, ilości użytkowników systemu, intensywności korzystania z zasobów oraz wagi niezawodności systemu dla bezpieczeństwa biznesowego Klienta, jego preferencji i doświadczenia technicznego.

uzupełnienie struktury IT przedsiębiorstwa

Nasza oferta obejmuje urządzenia uzupełniające strukturę IT przedsiębiorstwa:

 • rozwiązania dla bezpieczeństwa: do wykonywania zapasowych kopii danych użytkownika i systemu, oprogramowanie antywirusowe, fire-wall i inne,
 • urządzenia sieciowe (koncentratory, routery, huby, switch'e, punkty dostępowe WLAN, karty sieciowe),
 • stacje robocze PC dostosowane dokładnie do wymagań systemu i Klienta (także mobilne),
 • urządzenia peryferyjne: monitory, drukarki, klawiatury, kamery internetowe itp.,
 • urządzenia specjalizowane: drukarki fiskalne, kasy fiskalne, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, drukarki kodów kreskowych,a także i inne urządzenia lub elementy komputerowe.
   

​Dostarczamy wszystkich składników niezbędnych przy budowie lub rozbudowie już istniejącej struktury IT. Każdy nowy produkt wprowadzany przez nas do sprzedaży jest uprzednio testowany pod kątem współpracy z naszym oprogramowaniem.
W naszej ofercie znajdują się:

 • platformy sprzętowe,
 • platformy systemowe,
 • niezbędne oprogramowanie,
 • rozwiązania sieciowe,
 • narzędzia zabezpieczające dane firmy i system informatyczny

oraz wszystko inne, co jest niezbędne by system wspomagający zarządzanie dostarczał potrzebnej szpitalowi funkcjonalności, a jednocześnie był odporny na błędy i awarie.

Wszystkie produkty w naszej ofercie posiadają certyfikaty CE oraz pochodzą od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie, obok popularnych produktów, nasz Klient znajdzie zaawansowane profesjonalne rozwiązania oparte o linie serwerów wiodących światowych i najlepszych krajowych producentów - IBM, HP, DELL, MAXDATA, NTT. GRUPA KAPITAŁOWA SIMPLE jest również partnerem Cisco, Citrix, APC - firm wiodących w dziedzinie rozwiązań i technologii sieciowych, a także Microsoft i Novell – wiodących w dziedzinie środowisk operacyjnych i bazodanowych.

Wydatki na system wspomagania zarządzania i infrastrukturę IT zwracają się szybko, ale nie natychmiast. Dlatego Klientom inwestującym sumy mogące być dużym obciążeniem przy jednorazowej płatności, proponujemy płatność w systemie leasingu operacyjnego na możliwie najlepszych warunkach. We współpracy z BPH Leasing SA i Volkswagen Leasing Polska doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie w zależności od rodzaju, ceny i planowanego czasu użytkowania zakupionego sprzętu.